Alumni Dues Honor Roll 2018-19

Fred H. Andresen ’59
Robert S. Attiyeh ’56
Rodney Fisk Beckwith ’57
John L. Berndt, ’76
Timothy D. Brown, ’99
John D. Brewster Jr. ’75
John H. Browning ’54
Kevin T. Bruns ’79
Anthony B. Cashen, ’57
Mark A. Clemente ’73
David Cummins ’19
John J. Dougherty ’72
James C. Drennan Jr. ’57
Bruce J. Dzinski ’82
David C. Eckel ’58
Don K. Enichen ’73
Robert C. Enichen, ’70
Ernest J. Feleppa ’61
Jerrold F. Finch ’46
Michael A. Fleury ’78
Jack A. Foster ’67
Timothy L. Gardner ’64
Peter D. Giacobbi ’61
Roger C. Ham ’68
David A. Hamman ’65
Walter A. Harrison ’52
Michael P. Hayes ’77
Stephen J. Hensler ’77
Douglas A. Herron ’72
John D. Hock, ’90
John K. Howell ’51
Allen G. Hoyt III ’67
Mark S. Kamon ’75
Thomas F. Keating ’57
J. Patrick Knuff ’74

James Michael Knuff ’74
Joseph LaQuatra Jr. ’74
Daniel J. Leonard ’79
D. Neil MacDougal ’60
Terence L. McGlashan, ’67
J. Kurt Medert ’68
Mark J. Merila ’82
Anthony S. Murray ’60
Richard E. Musgrove ’84
Steven M. Ostrer ’74
Michael A. Peiffer ’79
Alex M. Pelta ’14
Duane E. Phillips ’78
Howard M. Picking III ’60
Lance Andrew Polivy ’08
Douglas C. Porter ’78
Thos A. Rohr ’61
Allen J. Rose ’60
John V. Schabowski ’74
Nelson Schaenen Jr. ’50
William J. Schenkel Jr. ’66
Thomas P. Scott ’78
Randy M. Shayler Sr. ’72
Edwin C. Shuttleworth Jr. ’51
G. M. Slovak, ’77
Russell F. Stahl ’79
Robert J. Straka ’82
James E. Thul ’75
Robert J. Verna ’68
Charles L. Wachs ’64
William F. Waters ’54
William L. Wilson ’66
Steven P. Wyman ’83
Donald H. Young ’61

Fred H. Andresen ’59
Robert S. Attiyeh ’56
Rodney Fisk Beckwith ’57
John L. Berndt, ’76
Timothy D. Brown, ’99
John D. Brewster Jr. ’75
John H. Browning ’54
Kevin T. Bruns ’79
Anthony B. Cashen, ’57
Mark A. Clemente ’73
David Cummins ’19
John J. Dougherty ’72
James C. Drennan Jr. ’57
Bruce J. Dzinski ’82
David C. Eckel ’58
Don K. Enichen ’73
Robert C. Enichen, ’70
Ernest J. Feleppa ’61
Jerrold F. Finch ’46
Michael A. Fleury ’78
Jack A. Foster ’67
Timothy L. Gardner ’64
Peter D. Giacobbi ’61
Roger C. Ham ’68
David A. Hamman ’65
Walter A. Harrison ’52
Michael P. Hayes ’77
Stephen J. Hensler ’77
Douglas A. Herron ’72
John D. Hock, ’90
John K. Howell ’51
Allen G. Hoyt III ’67
Mark S. Kamon ’75
Thomas F. Keating ’57
J. Patrick Knuff ’74

James Michael Knuff ’74
Joseph LaQuatra Jr. ’74
Daniel J. Leonard ’79
D. Neil MacDougal ’60
Terence L. McGlashan, ’67
J. Kurt Medert ’68
Mark J. Merila ’82
Anthony S. Murray ’60
Richard E. Musgrove ’84
Steven M. Ostrer ’74
Michael A. Peiffer ’79
Alex M. Pelta ’14
Duane E. Phillips ’78
Howard M. Picking III ’60
Lance Andrew Polivy ’08
Douglas C. Porter ’78
Thos A. Rohr ’61
Allen J. Rose ’60
John V. Schabowski ’74
Nelson Schaenen Jr. ’50
William J. Schenkel Jr. ’66
Thomas P. Scott ’78
Randy M. Shayler Sr. ’72
Edwin C. Shuttleworth Jr. ’51
G. M. Slovak, ’77
Russell F. Stahl ’79
Robert J. Straka ’82
James E. Thul ’75
Robert J. Verna ’68
Charles L. Wachs ’64
William F. Waters ’54
William L. Wilson ’66
Steven P. Wyman ’83
Donald H. Young ’61